Jdi na obsah Jdi na menu
 


Útulek a adopce

Útulek a adopce

080

Vítej v útulku,

tady jsou opuštění Pokémoni, kteří nemají trenéra a pokud si chceš nějaké Pokémona z útulku vzít, musíš ho nejdříve přemluvit.

Chceš dát útulku příspěvek? Přejdi sem.

Pokud by si měl zájem, můžeš pracovat v útulku:

  1. starat se o Pokémony
  2. trénovat Pokémony
  3. starat se o vajíčka

Takže pokud chceš pracovat, napiš:

1. Jméno

2. Práce z menu

3. Příběh

Pokud by si si rád/a vzala vajíčko, stačí napsat:

1. Jméno

2. Jaké vajíčko?

Finance útulku:

81 352 Pk

Věci, které útulek vlastní:

nespočet 

POKÉMONI V ÚTULKU


  

 Dragonair    Blastoise

  Pikachu  

Grotle Floatzel Female Staraptor   Luxray

     


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

40 Ways to Lop off Your Blood Pressure

(AHauctostula, 11. 10. 2018 13:17)

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/le-cialis-pas-cher/

Arrive at Your Blood Burden Checked

(AHauctostula, 27. 9. 2018 4:24)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-pas-cher-maroc/

Luxray

(Lexi, 16. 11. 2013 11:03)

Luxray měla vidiny že ji hledáš, dostáváš u ní 25%

Re: Luxray

(Tamara, 21. 11. 2013 14:26)

Dobré ráno Shinx. Shinx se usmála a olízla mi tvář. Tak jo musíme vyrazit hledat Luxray. Šli sme lesem a najednou na nás vybafl dino celí z elektrizovaný. Panebože rychle Shinx elektrický útok!! Shinx Dino eště víc z elektrizovala. Dino padl na zem a dal mi vyškrábanej dopis do kůry. Co to je? Luxray se nejspíš naučil psát protože se tu píše až tě Dino najde tak pudu v electrickém údolí a budu na tebe čekat. Shinx se usmála a rozkákala se radostí. Tak jo rychle do elektrického údolí!!!!!!!!!! Shinx se rozeběhla a zastavila se před Dinem. Koukla se na mě a udělala psí oči. No tak jo. Pokeballe leť!!! Di no vklouzl do pokeballu. Počkej pššššššššš. Najednou se z křoví vynořil Luxray. Luxray seš to ty? Luxray kývl hlavou. Ježiši kde si byl já se tak bála. Luxray se ke mě přitulil. Já vím už o demě nikdy nepudeš já vím. Najednou se pokeball zavřel a zablískl se. Skvěle chytila sem Dino. Shinx a Luxray se usmáli a oba řekli: Já udělal(a) elektrický útok. Koukli na sebe a já se zasmála. To ty si ho z elektrizoval. Luxray šťastně přikývl. Tak jo a co ty Shinx pudeš se mnou? Shinx mi skočila k nohoum vytáhla mi pokeball z kapsi a dala na něj tlapku. Najednou vlítla do pokeballu a ten se zatřpitil. A co ty Luxray? Zeptala sem se jí a dala před ní pokeball.

Re: Re: Luxray

(Lexi, 21. 11. 2013 14:31)

hm 3/3

Pokračování

(juli, 13. 11. 2013 13:37)

Po tom co jsme pozorovali lesklé penízky jsme se vydali
na lavičku kde poletovali ptáčci!!!Eevee je hned začala chytat Bylo to roztomilé ,ale Eevee se najednou zchoulila !!Co je Eevee??Optala jsem se a sklonila se kní .Eevee se na mě podívala přiskočila kemně a koukala vyděšeně ke stromu.Co tam vidíš dyť tam nic ne.Chtěla jsem to doříct ale tam stál zle vyhlížející Houndoura!!!Ale prosimtě dyť je to houndour a dokonce můj !!Houndour okamžitě začal vrtět ocasem a přiběhl knám !!Hele já tě před parkem přivázala abys Eevee neděsil a ty nás sleduješ!!Houndour sklonil ocas ,ale pak pomalu přišel k Eevee a podal jí tlapku.Eevee pomalu slezla z mého kolene a pomalu došla k Houndourovi podalamu tlapku a zavrtěla stejně ocase jako Houndour!!!Ach vy ste tak roztomilí
Tak Eevee to je můj Houndourek!!Houndoure to je moje kamarádka Eevee!!!Oba dva se rozeběhli a začali se honit Houndour s valikou opatrností jí jemě čapl a odnesl jí k krámku s cukrovou vatou!Mrkl na Eevee a pomalu se doplížil k pánovi co prodává a jemě mu ožahl plamenometem kalhoty a zmizel!!Pán začal poskakovat a Eevee pomalu vzala pytel z cukrovou vatou!!Potom přiběhla ke mně kde už na ní čekal houndour!!!Ach děkuju !!POděkovala jsem oboum dvoum a všichni sme za stromem jedli cukrovou vatu !!POtom jsme se vrátili k hlavní bráně parku a otamtať mířili zpět a já měla výborný pocitt a myslím že Eevee a Houndour taky!!

Re: Pokračování

(juli, 20. 11. 2013 16:34)

Prosím odpověz mi děkuji předem a mimochodem hezké pozadí!!!

Luxray

(Lexi, 11. 11. 2013 16:32)

Luxray utekla z útulku, protože se Tě vydala hledat.

Re: Luxray

(Tamara, 13. 11. 2013 15:10)

Ale ne. Rychle sem vyběhl z útulku kde už na mě čekala Shinx. Shinx musíme jít hledat Luxraye ona totiž utekla z útulku!!!!!!!!!!!! Shinx se vyděsila a nadskočila. Já popadla věci a já a Shinx sme běželi směrem k elektrickému údolí. Tam snad bude naposledy sem tam stanovala. Shinx se usmála a zároveň byla i vyděšená. Já vím tam smetě našli ach jo doufám že se jí nic nestalo. Zachvíli sme byli na hvězdném údolí. Hele koukej támhle je Skorupi. Skřížil nám cestu......(Chytko)...... Tak jo chceš se mnou zápasit Shinx? Shinx nadšeně přikývla. Tak jo Shinx použij prudký útok. Skorup se otočil a ani nestihl zareagovat že se na něj vrhne Shinx. Skvěle přímí zásah. Skorup se vydal proti Shinx a použil hmyzí kousnutí. Ale ne vyhni se a použij elektrický útok. Schinx se vyhla a Skorup se nevihnul. Apoužil hrabaví útok. Rychle vyskoč na strom. Shinx vyskočila a Skorup se vynořil těsně pod stromem. Skoč na něj a použij železný ocas. Skorup se vynořil celí zahrabal díru a najednou ho přaštila Shinx do hlavy. Rychle pokeballe leď. Kluk.....
(útulek)..... Tak počkáme tady a utáboříme se. Tak dobro noc Shinx. Shinx se kemě přitulila a usnula. Dobrou Luxray ať si kdekoliv.

Re: Re: Luxray

(Lexi, 15. 11. 2013 14:38)

Shinx má zase o kousek více důvěry, a mylího Skorupa si chytila!

Eevree

(Lexi, 10. 11. 2013 9:00)

Eevee chce jít do parku

Re: Eevee

(juli, 12. 11. 2013 14:49)

Super Evee tak půjdeme do parku!!
Eeve se pomalu za mnou rozešla sice mi moc nevěřila ,ale šla!!
Tak koukej vidíš ty krásné kytičky a ta fontána!!
Eevee se to moc líbylo a popoběhla ke mě blíž opatrně se přehla k fontáně a koukala na lesklé věci!!Já pochopila na co myslí a řekla jsem To jsou peníze a naklonila sem se kní!!!
Eevee to nevadilo ,ale když jsem se koukla do vody njednou se zamnou ubjevil malí pichu a strčil do mě!!!Já jsem bez děky žbluňkla z tochím výkřikem do fontány !!Eevee se trochu smála ,ale jak jsem se dlouho nevinořila začala nešťastně pobíhat kolem fontány a bylo poznat že tam zachvíli také zkočí !!Najednou jsem se vynořila a podávala Eevee malí zlatý penízek Eevee si radostně poskočila a já myslela že si ho vezm, ale místo toho mi skočila do náručí a objala mě !!Já jsem se usmála a objala ji taky a tak jsme tam seděli a koukali na malí lesklí penízek který jsem jí vylovila pod podmínkou utopení!!A cítila jsem že mi Eevee už začíná věřit!!!!

utulek

(Tamara, 11. 11. 2013 15:20)

Tak a kam pudem teď.

útulek

(Tamara, 8. 11. 2013 14:49)

Tak jo tak poď.
Nasedli sme do taxiku a odjeli. Zachvíli sme byli před Městem za kterým bylo elektrické údolí. Vystoupili sme z taxiku a Luxray se rozeběhla na příč městem. Počkej zastav každý kolem tebe se bojí! Křičela sem na Luxraye. Všichni uskakovali a báli se aby nezautočila. Pak se konečně zastavila a hleděla na obří blesky které šli z údolí. Konečně sem k ní doběhla a z hluboka sem začala dýchat. Konečně........sem tě........dohonila Luxray. No páni. V mžiku sem se také zadívala nad údolí. Luxray se na mě šťastně podívala a podepřela mi hlavou mojí. A přitulila se. Najednou se odemě odtrhla a šla v před. (Pokračování v elektrickém chytku.)

ůtulek

(juli, 8. 11. 2013 13:25)

Ahoj Eevee , já jsem Juli víš hrozně ráda bych se stebou chtěla seznámit a někam stebou jít kam by si asi chtěla???
Vyber si jakékoli místo je to jen na tobě !!!
Tak doufám že až si vybereš tak že si to semnou užiješ
tvoje kamarádka Juli

hondour

(monki , 7. 11. 2013 17:38)

ahoj hondoure ty bys chtěl jít na hororový film tak tedy pojď.

Re: hondour

(Lexi, 7. 11. 2013 18:31)

napiš příběh co se vám po cestě stalo apod. co tam bylo a tak

Hondour

(Lexi, 7. 11. 2013 17:16)

Hondour chce jít do kina, na nějaký masitý hororový film.

vajíčko

(monki , 7. 11. 2013 17:15)

monki
hondoura

Shniny Luxray

(Lexi(adminka), 7. 11. 2013 14:49)

Ahoj, Shiny Luxray by chtěla jít do elektrického údolí. 

 


Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 31446
Měsíc: 710
Den: 4